Pogoda na dziś - środa, 10.08. Chmury, lokalne opady deszczu, do 28 stopni Celsjusza

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś, czyli na środę 10.08. Dzień będzie pochmurny, miejscami przydadzą się parasole. W prawie całej Polsce będziemy mogli cieszyć się komfortem termicznym.

W środę w Polsce spodziewane jest zachmurzenie: od małego na Pomorzu Zachodnim do umiarkowanego na Podkarpaciu, gdzie prognozowane są także słabe, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 22 st. C na Suwalszczyźnie, przez 24 st. C w centralnej części kraju, do 28 st. C na zachodzie Polski. Powieje słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr.

Prognoza pogody na środę 10.08
Prognoza pogody na środę 10.08tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa 10.08

W ciągu dnia wilgotność powietrza wyniesie od 30-50 procent na zachodzie po 70 procent na Podkarpaciu. W zachodniej i południowo-zachodniej Polsce odczujemy ciepło, a w pozostałych regionach zapanuje komfort termiczny. Na terenie całego kraju odczujemy korzystne warunki biometeorologiczne.

Warunki biometeo w środę 10.08
Warunki biometeo w środę 10.08tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

W środę w Warszawie prognozowane jest małe i umiarkowane zachmurzenie, ale bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 24 st. C. Z północnego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Barometry pokażą w południe 1011 hPa i ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie spodziewana jest pochmurna środa bez deszczu. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 22 st. C. Wiatr będzie północno-wschodni, słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie wyniesie 1027 hPa i będzie spadać.

Pogoda na dziś - Poznań

Środa przyniesie w Poznaniu pochmurną aurę bez opadów. Termometry pokażą maksymalnie 27 st. C. Powieje północno-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie będzie spadać, a w południe na barometrach zobaczymy 1014 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Mieszkańców Wrocławia czeka środa pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia bez deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 26 st. C. Wiatr z północnego wschodu będzie słaby i umiarkowany. Barometry w południe pokażą 1010 hPa, a ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na dziś - Kraków

Środa w Krakowie upłynie pod znakiem umiarkowanego zachmurzenia, jednak nie są prognozowane opady. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr północno-wschodni. Ciśnienie będzie spadać w południe wyniesie 996 hPa.

Warunki drogowe w środę 10.08
Warunki drogowe w środę 10.08tvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości