TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - sobota 4.12. Zimowe opady. W górach powieje silniejszy wiatr

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątek tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 4.12

Pogoda na dziś, czyli w sobotę 4.12, zapowiada się na ogół pochmurno. Pojawią się także opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 stopnie Celsjusza.

Pogoda na dziś przyniesie nam duże zachmurzenie z niewielkimi przejaśnieniami. Od Podlasia, przez centrum, po Śląsk wystąpią opady śniegu miejscami przechodzące w deszcz ze śniegiem. Zrobi się ślisko. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa. W górach porywy będą dość silne i porywiste, osiągną prędkość do 50-70 kilometrów na godzinę.

Pogoda na sobotę 4.12
Pogoda na sobotę 4.12tvnmeteo.pl

Warunki biometeo - sobota 4.12

W całej Polsce wilgotność powietrza sięgnie około 90 procent. Zrobi się zimo, a pogoda będzie wpływać niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeo w sobotę 4.12
Warunki biometeo w sobotę 4.12tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno, przelotnie popada śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego zachodu. Okresami porywy mogą być silniejsze. W południe na barometrach zobaczymy 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna sięgnie 2 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry pokażą 977 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Prognozuje się duże zachmurzenie z opadami śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 3 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południa. W południe ciśnienie osiągnie 990 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno, okresami popada śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południa. W południe ciśnienie wyniesie 991 hPa.  

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno z opadami śniegu. Temperatura maksymalna sięgnie 3 st. C. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 987 hPa.

Warunki drogowe w sobotę 4.12
Warunki drogowe w sobotę 4.12tvnmeteo.pl

Autor:kw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości