Pogoda na dziś - sobota 28.01. Słaby śnieg i maksymalnie 3 stopnie Celsjusza

Autor:
kw//rzw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W sobotę czeka nas na ogół pochmurne niebo, a miejscami słabe opady śniegu. W najcieplejszej chwili dnia termometry wskażą do 3 stopni Celsjusza. W całym kraju pogoda będzie wpływać niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Sobota zapowiada się pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Miejscami - zwłaszcza w południowej części kraju - może spaść słaby śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje północny, słaby i miejscami umiarkowany wiatr.

Warunki biometeorologiczne - sobota 28.01

Wilgotność powietrza w ciągu dnia sięgnie 90 procent. Na obszarze całej Polski odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w sobotę 28.01
Warunki biometeorologiczne w sobotę 28.01tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Sobota w Gdyni, Gdańsku i Sopocie zapowiada się pochmurno. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1025 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pochmurna sobota. Możliwe są przelotne opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Powieje północno-wschodni, słaby wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 991 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu będzie przeważnie pochmurno. Temperatura maksymalna wyniesie 1 st. C. Słaby wiatr powieje z północy. W południe barometry pokażą 1015 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

W sobotę mieszkańców Warszawy czeka duże zachmurzenie. Temperatura maksymalnie sięgnie 1 st. C. Powieje słaby wiatr z północy. W południe na barometrach zobaczymy 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

We Wrocławiu sobota upłynie pod znakiem pochmurnego nieba. Okresami może padać śnieg. Na termometrach zobaczymy do 2 st. C. Powieje północny słaby wiatr. W południe barometry wskażą 1010 hPa.

Warunki drogowe w sobotę 28.01
Warunki drogowe w sobotę 28.01tvnmeteo.pl

Autor:kw//rzw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości