Pogoda na dziś - sobota 01.10. Deszczowy początek weekendu w pierwszy dzień października

Autor:
as//rzw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś, czyli na sobotę 01.10. W całym kraju dzień zapowiada się pochmurno i deszczowo. Termometry pokażą maksymalnie 18 stopni Celsjusza. W Polsce zapanują niekorzystne warunki biometeorologiczne, a ponadto odczujemy chłód i wilgoć.

Sobota w całym kraju zapowiada się pochmurno, ale momentami niebo się przejaśni. Na terenie całego kraju mogą wystąpić opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 12 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 18 st. C na Podkarpaciu. Powieje wiatr z kierunków południowych, słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy.

Prognoza pogody na sobotę 01.10
Prognoza pogody na sobotę 01.10tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - sobota 01.10

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie od 80 do 90 procent. W całym kraju odczujemy chłód i wilgoć. Również warunki biometeorologiczne na terenie Polski będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w sobotę 01.10
Warunki biometeorologiczne w sobotę 01.10tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Sobota w Warszawie zapowiada się pochmurno z możliwością opadów, szczególnie w drugiej połowie dnia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr południowo-zachodni. Ciśnienie w południe osiągnie 999 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie sobota upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia. W ciągu dnia może popadać deszcz. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do 15 st. C. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry wskażą 1009 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W sobotę w Poznaniu spodziewana jest pochmurna aura z okresowymi opadami deszczu. Termometry pokażą do 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z kierunków południowych. Na barometrach w południe zobaczymy 998 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Sobota we Wrocławiu przyniesie duże zachmurzenie z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Południowy wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie wyniesie w południe 998 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pochmurna sobota. Prognozowane są opady. Temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z kierunków południowych. Barometry wskażą w południe 983 hPa.

Warunki drogowe w sobotę 01.10
Warunki drogowe w sobotę 01.10tvnmeteo.pl

Autor:as//rzw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości