Pogoda na dziś - poniedziałek 6.02. Za chmur spróbuje wyjrzeć słońce. Miejscami -5 stopni

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Poniedziałek w wielu regionach kraju będzie pochmurny, ale jest szansa na przejaśnienia. Miejscami może jeszcze poprószyć śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie od -5 do 3 stopni Celsjusza. Warunki biometeorologiczne będą neutralne w całym kraju.

W poniedziałek możemy spodziewać się pochmurnej aury z przejaśnieniami. W górach i na północy kraju (Pomorze, Kujawy, Warmia i Mazury) prognozowane są słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna sięgnie od -5 st. C na Podkarpaciu do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Ze zmiennych kierunków powieje słaby wiatr.

Warunki biometeorologiczne - poniedziałek 6.02

Wilgotność powietrza w ciągu dnia sięgnie 70-80 procent. Na obszarze całej Polski odczujemy zimno, a warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 6.02
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 6.02tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Poniedziałek w Gdyni, Gdańsku i Sopocie zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Powieje zmienny, słaby wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1039 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pogodny poniedziałek. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -3 st. C. Powieje zmienny, słaby wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 1009 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu będzie bardzo pochmurno, ale pojawią się przejaśnienia. Temperatura maksymalna wyniesie 0 st. C. Słaby wiatr powieje ze zmiennych kierunków. W południe barometry pokażą 1028 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

W poniedziałek mieszkańców Warszawy czeka duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna sięgnie -1 st. C. Powieje słaby wiatr ze zmiennych kierunków. W południe na barometrach zobaczymy 1026 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

We Wrocławiu poniedziałek upłynie pod znakiem bardzo pochmurnego nieba i przejaśnień. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -1 st. C. Powieje zmienny, słaby wiatr. W południe barometry wskażą 1024 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek 6.02
Warunki drogowe w poniedziałek 6.02tvnmeteo.pl

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shuttestock

Pozostałe wiadomości