TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - poniedziałek 4.07. Może przelotnie padać i grzmieć. Od 24 do 31 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W niektórych regionach kraju pojawi się zachmurzenie i przelotne opady deszczu. Może zagrzmieć. Termometry pokażą maksymalnie od 24 do 31 stopni Celsjusza.

Poniedziałek upłynie pod znakiem umiarkowanego zachmurzenie, które okresami będzie wzrastać do dużego. Miejscami przydadzą się parasole, ponieważ może słabo popadać deszcz. Lokalnie, szczególnie na północy i północnym wschodzie, możliwe są także pojedyncze burze. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 24 stopni Celsjusza na Pomorzu, przez 28 st. C w centrum kraju, do 31 st. C w Małopolsce i na Podkarpaciu. Słabo i umiarkowane powieje z południowego zachodu. Podczas burz porywy mogą rozpędzać się do 60-80 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne - poniedziałek 4.07

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-50 procent. W większości kraju będzie ciepło, na południowym wschodzie może się zrobić gorąco. Biomet będzie neutralny.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 4.07
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 4.07tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

W poniedziałek w Warszawie możemy spodziewać się umiarkowanego zachmurzenia. Po południu wystąpią przelotne opady, może także zagrzmieć. Termometry pokażą maksymalnie 28 st. C. Powieje południowy, skręcający na zachodni wiatr. Będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry wskażą 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W Gdyni, Gdańsku i Sopocie dzień przyniesie umiarkowane, okresami duże zachmurzenie. Może przelotnie padać i grzmieć. Temperatura maksymalna sięgnie 24 st. C. Wiatr powieje z południa i będzie skręcać na zachód. Na ogół będzie słaby i umiarkowany, ale podczas burzy może rozpędzać się do 50-70 km/h. W południe ciśnienie sięgnie 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu wystąpi umiarkowane zachmurzenie oraz słaby i krótkotrwały, przelotny deszcz. Temperatura maksymalna osiągnie 28 st. C. Z południa powieje słabo i umiarkowanie, wiatr będzie skręcać na zachód. W południe na barometrach zobaczymy 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

W poniedziałek we Wrocławiu utrzyma się umiarkowane zachmurzenie, a po południu wystąpi także przelotny deszcz. Niewykluczona jest burza. Temperatura maksymalna wyniesie 29 st. C. Ze zmiennych kierunków powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry wskażą 1001 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W Krakowie poniedziałek będzie słoneczny. Temperatura maksymalna sięgnie 31 st. C. Wiatr będzie słaby, a powieje z zachodu. W południe ciśnienie osiągnie 987 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek 4.07
Warunki drogowe w poniedziałek 4.07tvnmeteo.pl

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości