TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - poniedziałek 3.01. Deszczowy i wietrzny dzień

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 03.01

Pogoda na dziś przyniesie nam sporo chmur i opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 9 stopni Celsjusza. Uczucie chłodu będzie spotęgowane przez silne porywy wiatru.

Pogoda na dziś: zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Należy spodziewać się opadów deszczu rzędu 4-6 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Z zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, który okresami w porywach będzie rozpędzał się do 50-80 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 3.01

Największa wilgotność powietrza wystąpi na wschodzie kraju. W całej Polsce odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 03.01
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 03.01tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z zachodu. Chwilami jego porywy mogą osiągać do 60-80 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 1011 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, a powieje z zachodu. Chwilami będzie osiągał do 50-70 km/h. W południe ciśnienie sięgnie 982 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Zachodni wiatr powieje umiarkowany i dość silnie, okresami do 50-70 km/h. Ciśnienie w południe sięgnie 998 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie duże z opadami deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 8 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, a powieje z zachodu. W południe barometry wskażą 991 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z zachodu. Momentami jego porywy mogą osiągać do 50-70 km/h. W południe ciśnienie osiągnie 995 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości