TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - poniedziałek 27.12. Na obszarze całej Polski będzie mroźno

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda w czwartek 26.05
Pogoda w czwartek 26.05tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 27.12

Pogoda na dziś. W poniedziałek (27.12) aura korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie. Na termometrach zobaczymy od -6 do -2 stopni Celsjusza. Powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Na poniedziałek synoptycy prognozują małe i umiarkowane zachmurzenia, na południu i południowym wschodzie wzrastającego do dużego. Termometry pokażą maksymalnie od -6 stopni Celsjusza na północny i północnym wschodzie, przez -5 st. C w centrum kraju, do -2 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr.

Warunki biometeo - poniedziałek 27.12

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 70 do 80 procent. Wszędzie odczujemy mróz, a warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek 27.12
Warunki biometeo w poniedziałek 27.12tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Przeważnie będzie słonecznie, temperatura maksymalna sięgnie -5 st. C. Powieje wschodni, słaby wiatr. W południe barometry pokażą 1003 hPa. 

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Aura przeważnie będzie słoneczna, termometry pokażą maksymalnie -6 st. C. Wiatr z kierunków południowych, będzie wiał słabo. W południe na barometrach zobaczymy 1017 hPa. 

Pogoda na dziś - Poznań

Będzie słonecznie, temperatura w najcieplejszym momencie dnia osiągnie -5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu. W południe ciśnienie wyniesie 1002 hPa.  

Pogoda na dziś - Wrocław

Prognozuje się małe zachmurzenie wzrastające do umiarkowanego. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -2 st. C. Powieje południowo-wschodni, umiarkowany wiatr. W południe barometry pokażą 998 hPa. 

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie będzie duże, okresami umiarkowane, temperatura maksymalna wyniesie -5 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie osiągnie 982 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek 27.12
Warunki drogowe w poniedziałek 27.12tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości