Pogoda na dziś - poniedziałek 23.01. Mgły w części regionów, niekorzystny biomet w całej Polsce

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeorologiczne we wtorek
Warunki biometeorologiczne we wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/2
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W poniedziałek 23.01 aura na terenie całego kraju okaże się pochmurna, ale z niewielkimi przejaśnieniami. W części regionów przez cały dzień utrzymają się ograniczające widzialność mgły. Wysoka wilgotność powietrza sprawi, że w całym kraju odczujemy zimno. Ponadto w całym kraju możemy się spodziewać niekorzystnych warunków biometeorologicznych.

W poniedziałek spodziewana jest pochmurna aura, ale w ciągu dnia niebo może nieznacznie się przejaśniać. Na południu Polski przez cały dzień utrzymywać się mogą ograniczające widzialność mgły. Termometry wskażą od -1 st. C na północnym wschodzie do 4 st. C w południowo-wschodniej Polsce. Powieje słaby i umiarkowany wiatr północno-wschodni.

Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne

W ciągu dnia wilgotność powietrza będzie wysoka i wyniesie około 80-90 procent w całej Polsce. Z tego powodu we wszystkich regionach odczujemy zimno. W kraju zapanują ponadto niekorzystne warunki biometeorologiczne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

W Warszawie poniedziałek przyniesie przeważnie pochmurne niebo. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 2 st. C. Północno-wschodni wiatr okaże się słaby. Na barometrach zobaczymy w południe 1022 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Poniedziałek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapowiada się pochmurno, ale z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy 1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego wschodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1037 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka przeważnie pochmurny poniedziałek. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słaby. Barometry wskażą w południe 1024 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

We Wrocławiu poniedziałek upłynie pod znakiem pochmurnej aury z niewielkimi przejaśnieniami. Termometry pokażą 2 st. C. Z północnego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Na barometrach w południe zobaczymy 1020 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Poniedziałek w Krakowie okaże się pochmurny. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do 2 st. C. Wiatr będzie północno-wschodni, słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie wyniesie 1003 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek
Warunki drogowe w poniedziałektvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości