TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - poniedziałek 22.11. Popada deszcz lub deszcz ze śniegiem

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na czwartek 27.01
Prognoza pogody na czwartek 27.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 22.11

Pogoda na dziś upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu. W górach prognozowany jest deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 do 8 stopni Celsjusza.

Pogoda na jutro: pochmurno z rozpogodzeniami. Na południu i południowym wschodzie kraju wystąpią przelotne opady deszczu do 3 l/mkw. Słabo popadać może także na Kaszubach, Kujawach i Warmii. W górach prognozowane są opady deszczu ze śniegiem rzędu 5 l/mkw. Temperatura maksymalna sięgnie od 2 st. C na Suwalszczyźnie, przez 6 st. C w centrum kraju, do 8 st. C na Dolnym Śląsku i Podkarpaciu. Wiatr z północy będzie słaby i umiarkowany.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 22.11

Największa wilgotność powietrza pojawi się na południu Polski. Odczuwać będziemy chłód i wilgoć. Warunki biometeorologiczne będą neutralne w większości kraju, jedynie na południu pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 22.11
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 22.11tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Z północy powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry wskażą 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z rozpogodzeniami, przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z północy. W południe ciśnienie wyniesie 1019 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna sięgnie 6 st. C. Powieje słabo i umiarkowanie z północy. W południe na barometrach zobaczymy 1009 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie duże z rozpogodzeniami, przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północy. W południe barometry pokażą 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie duże, przelotny deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 7 st. C. Z północy powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 990 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości