Pogoda na dziś - poniedziałek, 17.10. Korzystny biomet, termometry pokażą miejscami aż 25 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na sobotę 28.01
Pogoda na sobotę 28.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Przed nami ciepły poniedziałek 17.10. Termometry pokażą maksymalnie od 17 do 25 stopni Celsjusza. Aura korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Poniedziałek w północnej części Polski przyniesie umiarkowane i duże zachmurzenia. Lokalnie możliwy jest tam opad słabego deszczu. Natomiast na południu kraju wystąpi małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Dolnym Śląsku. Południowy i południowo-zachodni okaże się słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałek tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - poniedziałek, 17.10

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 70 do 80 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałek tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka przeważnie pochmurny poniedziałek. Temperatura maksymalna wzrośnie do 21 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany wiatr. Na barometrach zobaczymy w południe 1024 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Poniedziałek w Krakowie upłynie pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni. Ciśnienie sięgnie w południe 999 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Przed mieszkańcami Poznania poniedziałek, który przyniesie zmienne zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 23 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa. Na barometrach zobaczymy w południe 1014 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Poniedziałek w Warszawie przyniesie zmienne zachmurzenie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 22 st. C.  Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Barometry wskażą w południe 1014 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Na poniedziałek we Wrocławiu prognozuje się małe i umiarkowane zachmurzenie. Termometry wskażą maksymalnie 25 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południa. Ciśnienie w południe osiągnie 1011 hPa.  

Warunki drogowe w poniedziałek
Warunki drogowe w poniedziałek tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości