Pogoda na dziś - piątek 9.12. Wiele śnieżnych regionów. Maksymalnie 4 stopnie Celsjusza

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl
wideo 2/6
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Piątek zapowiada się pochmurno. W wielu regionach pojawią się opady śniegu, miejscami towarzyszyć im może deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 stopnie Celsjusza.

W piątek możemy spodziewać się pochmurnej aury z przejaśnieniami na północy kraju. Na Warmii, Mazurach i Podlasiu wystąpią słabe opady śniegu do 2 centymetrów. Na południu i południowym wschodzie dosypie 1-5 cm śniegu, a w Tatrach i Beskidach do 10 cm. Tylko na Podkarpaciu spodziewane są opady śniegu z deszczem o sumie 5-10 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 1 st. C w centrum kraju, do 4 st. C na Podkarpaciu. Powieje z południowego zachodu, słabo i umiarkowanie.

Warunki biometeorologiczne - piątek 9.12

Wilgotność powietrza sięgnie około 80-90 procent. W całym kraju będzie zimno i wilgotno. Pogoda będzie na ogół niekorzystnie wpływać na nasze samopoczucie, tylko na zachodzie i północnym zachodzie warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeorologiczne w piątek 9.12
Warunki biometeorologiczne w piątek 9.12tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Piątek w Warszawie upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 1 st. C. Południowy wiatr, skręcający na zachodni, okaże się słaby i umiarkowany. Barometry pokażą w południe 996 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Przed mieszkańcami Gdańsk, Gdyni i Sopotu piątek z dużym zachmurzeniem i przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Południowy i zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Na barometrach zobaczymy w południe 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Piątek w Poznaniu przyniesie duże zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 st. C. Wiatr południowy i zachodni, okaże się słaby i umiarkowany. Barometry pokażą w południe 996 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Na piątek we Wrocławiu prognozuje się duże zachmurzenie. Temperatura maksymalna sięgnie 2 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr. Na barometrach zobaczymy w południe 992 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Piątek w Krakowie przyniesie duże zachmurzenie, po południu spadnie do pięciu cm śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa. Ciśnienie w południe osiągnie 981 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości