TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - piątek 3.12. Pochmurna aura z rozpogodzeniami. Miejscami będzie sypał śnieg

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na poniedziałek 24.01
Prognoza pogody na poniedziałek 24.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 3.12

Pogoda dziś, czyli w piątek 3.12, przyniesie opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 4 stopnie Celsjusza. Powieje silniejszy wiatr, w porywach do 50-60 kilometrów na godzinę.

Piątek upłynie pod znakiem pochmurnej aury z rozpogodzeniami. Na północy i północnym wschodzie Polski prognozuje się przelotne opady śniegu do 1-3 centymetrów, na Wybrzeżu deszczu ze śniegiem. Do południa opady śniegu również wystąpią na Lubelszczyźnie, Górnym Śląsku, w Małopolsce i na Podkarpaciu do 1-5 cm. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 0 stopni Celsjusza na Warmii i Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach do 50-60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo - piątek 3.12

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 70 do 90 procent. Wszędzie odczujemy chłód, miejscami będzie też wilgotno i wietrznie. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne na północy i południowym wschodzie kraju, w pozostałych regionach neutralne.

Warunki biometeo w piątek 3.12
Warunki biometeo w piątek 3.12tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie będzie na ogół umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Powieje umiarkowany, okresami dość silny wiatr z zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 994 hPa. 

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Prognozuje się duże zachmurzenie, okresami wystąpią opady deszczu ze śniegiem. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 2 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny. W południe barometry pokażą 1003 hPa. 

Pogoda na dziś - Poznań

Wystąpi na ogół umiarkowane zachmurzeni. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny wiatr, będzie wiał z zachodu. W południe ciśnienie wyniesie 997 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie będzie na ogół umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, powieje z zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 995 hPa. 

Pogoda na dziś - Kraków

Wystąpi duże zachmurzenie z przejaśnieniami, do południa prognozuje się przelotne opady śniegu. Tempertura maksymalna wyniesie 2 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W południe ciśnienie sięgnie 984 hPa. 

Warunki drogowe w piątek 3.12
Warunki drogowe w piątek 3.12tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości