Pogoda na dziś - piątek 29.10. Niewiele chmur, silniejszy wiatr. Maksymalnie 18 stopni

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl

Pogoda dziś będzie upływać pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 stopni Celsjusza. Może powiać silniejszy wiatr.

Pogoda na dziś: w południowych regionach Polski poranek zapowiada się mglisto. Potem w całym kraju prognozowane jest małe i umiarkowane zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie od 14 stopni Celsjusza na Pomorzu, przez 16 st. C w centrum kraju, do 18 st. C w Małopolsce. Z południa powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Miejscami może być silniejszy - na północy do 50 kilometrów na godzinę, zaś w górach do 70 km/h.

Warunki biometeorologiczne - piątek 29.10

Najwyższej wilgotności powietrza należy spodziewać się w północnych stronach Polski. Odczuwać będziemy komfort termiczny, a pogoda korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w piątek 29.10
Warunki biometeorologiczne w piątek 29.10tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południa. Chwilami porywy mogą przybierać na sile. Ciśnienie w południe wyniesie 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr, który chwilami może być silniejszy. W południe ciśnienie osiągnie 1017 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie 16 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa, który momentami może przybierać na sile. W południe na barometrach zobaczymy 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południa. Chwilami jego porywy mogą przybierać na sile. W południe barometry wskażą 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie 18 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr, który okresami może być silniejszy. W południe ciśnienie osiągnie 992 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości