Pogoda na dziś - piątek 27.01. Pochmurno, miejscami spadnie śnieg

Autor:
/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś, czyli piątek 27.01, przyniesie sporo chmur. Gdzie spadnie śnieg? Pojawią się takie miejsca, gdzie możliwe są niewielkie opady. Termometry pokażą od -1 do 4 stopni Celsjusza. Wiatr chwilami będzie się wzmagał.

Pogoda na dziś - piątek, 27.01

Piątek 27.01 zapowiada się na ogół pochmurnie. Będzie szansa na przejaśnienia. Lokalnie spodziewane są słabe opady śniegu. Na termometrach zobaczymy od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Słaby, północno-wschodni wiatr miejscami będzie także umiarkowany.

Pogoda na piątek 27.01
Pogoda na piątek 27.01tvnmeteo.pl

Warunki biometeo w piątek - 27.01

W piątek w całej Polsce wilgotność powietrza będzie bardzo wysoka - osiągnie ponad 90 procent. Odczujemy zimno, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w piątek 27.01
Warunki biometeorologiczne w piątek 27.01tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Gdańsk, Gdynia, Sopot

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie w piątek będzie pochmurnie. Termometry pokażą do 1 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słąby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1025 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

To będzie pochmurny dzień w Krakowie. Na termometrach zobaczymy do 0 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe jego wartość wyniesie 989 hPa .

Pogoda na dziś - Poznań

Zapowiada się pochmurny dzień. Mieszkańcy Poznania na termometrach zobaczą maksymalnie 2 st. C. Słaby wiatr powieje z północnego wschodu. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1020 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

W piątek mieszkańcy Warszawy muszą spodziewać się przeważnie dużego zachmurzenia. Niewykluczone, że spadnie śnieg. Termometry pokażą do 1 st. C. Słaby wiatr nadciągnie z północnego wschodu. Ciśnienie rośnie w południe sięgnie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Mieszkańców Wrocławia czeka pochmurny dzień, chwilami spadnie śnieg. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 2 st. C. Północno-wschodni wiatr powieje słabo. Ciśnienie w południe wyniesie 1007 hPa.

CZYTAJ TEŻ: Prognoza pogody na ferie zimowe 2023. Gdzie spadnie śnieg?

Warunki drogowe w piątek 27.01
Warunki drogowe w piątek 27.01tvnmeteo.pl

Autor:/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości