Pogoda na dziś - niedziela 5.02. Mroźno w wielu regionach, lokalnie możliwy śnieg

Autor:
/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeorologiczne w piątek 31.03
Warunki biometeorologiczne w piątek 31.03tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś, czyli niedzielę 5.02, przyniesie mróz w wielu regionach. Temperatura spadnie nawet do -5 stopni Celsjusza. Lokalnie mogą wystąpić opady śniegu. W całym kraju aura nie będzie sprzyjała naszemu samopoczuciu.

Niedziela zapowiada się pochmurnie z przejaśnieniami. Miejscami spadnie słaby śnieg. Na termometrach w najcieplejszym momencie dnia zobaczymy od -5 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 2 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany zmienny wiatr.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo w niedzielę 5.02

Niedziela zapowiada się z bardzo wysoką wilgotnością powietrza w całym kraju, utrzymującą się w granicach 90 procent. Wszędzie odczujemy zimno, a warunki biometeo będą niekorzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Gdańsk, Gdynia, Sopot

W Gdyni, Sopocie i Gdańsku niedziela będzie pochmurna, można jednak liczyć na przejaśnienia. Temperatura wzrośnie do 0 st. C. Wiatr powieje ze zmiennych kierunków, będzie słaby. Ciśnienie spada, w Gdańsku w południe osiągnie 1035 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Na mieszkańców Krakowa czeka pochmurna niedziela. Temperatura wzrośnie do -4 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr będzie północny i północno-zachodni. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W Poznaniu w niedzielę będzie przeważnie pochmurno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -1 st. C. Powieje słaby, południowy bądź południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe jego wartość wyniesie 1024 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

W niedzielę w Warszawie będzie pochmurno. Możliwy jest słaby śnieg. Temperatura maksymalna osiągnie -2 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północy i północnego zachodu. Ciśnienie waha się, w południe sięgnie 1022 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Na mieszkańców Wrocławia czeka pochmurna niedziela. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do -1 st. C. Południowy i południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 1020 hPa.

Warunki drogowe w niedzielę
Warunki drogowe w niedzielętvnmeteo.pl

Autor:/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości