Pogoda na dziś - niedziela 29.01. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ze słabymi opadami

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W niedzielę przypada 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W całym kraju możemy spodziewać się chmur oraz słabych opadów śniegu lub deszczu. W najcieplejszej chwili dnia termometry wskażą od -1 do 4 stopni Celsjusza.

W niedzielę - 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - niebo w całym kraju będzie pochmurnego nieba z przejaśnieniami. Miejscami na północnym wschodzie i w centrum może spaść śnieg do 1 centymetra. Na Pomorzu niewykluczone są słabe opady deszczu rzędu 1 litra wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od -1 stopnia Celsjusza południowym wschodzie, przez 1 st. C w centrum kraju, do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, na wybrzeżu może być dość silny i w porywach rozpędzać się do 50 kilometrów na godzinę.

>>> CZYTAJ: Koncerty, aukcje, zbiórki. Wszystko o WOŚP

PARTNEREM I GOSPODARZEM 31. FINAŁU WOŚP JEST TVN WARNER BROS. DISCOVERY

Pogoda na niedzielę 29.01
Pogoda na niedzielę 29.01tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - niedziela 29.01

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. W całym kraju odczujemy zimno, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w niedzielę 29.01
Warunki biometeorologiczne w niedzielę 29.01tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Niedziela w Warszawie zapowiada się pochmurno, okresami możliwe są słabe opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańców Gdyni, Gdańska i Sopotu czeka pochmurna niedziela, okresami ze słabymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany i okresami dość silny wiatr. Jego porywy rozpędzą się do 50 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 1018 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu niebo będzie pochmurne. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Umiarkowany wiatr powieje z zachodu. W południe barometry pokażą 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

W niedzielę mieszkańcy Wrocławia mogą spodziewać się chmur. Temperatura maksymalna sięgnie 1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W Krakowie niedziela upłynie pod znakiem pochmurnego nieba z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry wskażą 994 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości