Pogoda na dziś - niedziela 26.03. Chłodny i deszczowy dzień

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W niedzielę możemy spodziewać się chmur oraz przelotnych opadów deszczu. Zrobi się chłodno - w najcieplejszej chwili dnia termometry wskażą od 7 do 13 stopni Celsjusza. Biomet będzie neutralny.

Niedziela przyniesie nam zmienne zachmurzenie. Prognozowane są przelotne opady deszczu o sumie do 3 litrów wody na metr kwadratowy. Wieczorem na krańcach zachodnich i Pomorzu może zagrzmieć - burzom towarzyszyć będą opady rzędu 10-20 l/mkw. oraz porywy wiatru do 50-70 kilometrów na godzinę. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Pogoda na niedzielę 26.03
Pogoda na niedzielę 26.03tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - niedziela 26.03

W niedzielę wilgotność powietrza wyniesie około 70-80 procent. W całym kraju odczuwać będziemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeorologiczne w niedzielę 26.03
Warunki biometeorologiczne w niedzielę 26.03tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Niedziela w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przyniesie zmienne zachmurzenie i przelotny deszcz. Po południu może zagrzmieć. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 999 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka niedziela ze zmiennym zachmurzeniem i przelotnym deszczem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 975 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu niebo będzie pokryte zmiennym zachmurzeniem. Może przelotnie popadać. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. W południe barometry pokażą 992 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

W niedzielę mieszkańcy Warszawy mogą spodziewać się zmiennego zachmurzenia i przelotnego deszczu do 3 l/mkw. Temperatura maksymalna sięgnie 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 990 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

We Wrocławiu niedziela upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia i przelotnych opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. W południe barometry wskażą 989 hPa.

Warunki drogowe w niedzielę 26.03
Warunki drogowe w niedzielę 26.03tvnmeteo.pl
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock

Pozostałe wiadomości