Pogoda na dziś - niedziela, 23.10. Słońce będzie przebijać się przez chmury, temperatura sięgnie 19 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Niedziela 23.10 przyniesie małe i umiarkowane zachmurzenie, miejscami pojawi się też deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 19 stopni Celsjusza.

W niedzielę na Pomorzu Gdańskim, Kujawach, Warmii, Mazurach, Podlasiu, Mazowszu, Lubelszczyźnie zapanuje pochmurna aura z niewielkim deszczem. Spadnie tam do 1-2 litrów wody na metr kwadratowy. W pozostałych regionach Polski prognozuje się małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie od 11 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy wiatr z zachodu i południowego zachodu.  

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielę tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - niedziela, 23.10

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 80 do 90 procent. Na północnym wschodzie odczujemy zimno, a w pozostałych regionach kraju komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne na północnym wschodzie i wschodzie, na zachodzie i południu neutralne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielę tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Niedziela w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie duże zachmurzenie z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni wiatr. Barometry wskażą w południe 1015 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Przed mieszkańcami Krakowa niedziela z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura maksymalna wzrośnie do 18 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Na barometrach zobaczymy w południe 990 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Na niedzielę w Poznaniu prognozuje się małe i umiarkowane zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 17 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. Ciśnienie w południe sięgnie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka niedziela z dużym zachmurzeniem z przejaśnieniami i opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie 14 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

W niedzielę we Wrocławiu wystąpi małe i umiarkowane zachmurzenie. Termometry wskażą maksymalnie 19 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. Na barometrach zobaczymy w południe 1004 hPa.  

Warunki drogowe w niedzielę
Warunki drogowe w niedzielę tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości