Pogoda na dziś - niedziela, 22.01. Miejscami popada śnieg i śnieg z deszczem

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na poniedziałek 6.02
Pogoda na poniedziałek 6.02tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W niedzielę 22.01 będzie pochmurno i możliwe są niewielkie przejaśnienia. Miejscami popada śnieg i śnieg z deszczem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 0 do 3 stopni Celsjusza.

Niedziela upłynie pod znakiem pochmurnej aury z niewielkimi przejaśnieniami. Miejscami, szczególnie na zachodzie i południu, prognozuje się słabe opady śniegu i śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie od 0 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 1 st. C w centrum kraju, do 3 st. C na Lubelszczyźnie. Północno-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 80 do 90 procent. Wszędzie odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne na północy i wschodzie kraju, niekorzystne na południowym zachodzie i zachodzie Polski.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Przed mieszkańcami Warszawy niedziela z pochmurną aurą. Termometry wskażą maksymalnie 1 st. C. Wiatr północno-wschodni, będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie wyniesie w południe 1015 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W niedzielę w Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie pochmurno. Temperatura maksymalna osiągnie 2 st. C. Powieje wschodni, umiarkowany wiatr. Na barometrach zobaczymy w południe 1034 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka niedziela z pochmurną aurą. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Północno-wschodni wiatr powieje umiarkowanie. Barometry wskażą w południe 1019 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Niedziela we Wrocławiu upłynie pod znakiem pochmurnej aury, okresami popada słaby śnieg. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie 1 st. C. Powieje słaby wiatr z północnego wschodu. Ciśnienie wyniesie w południe 1011 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Niedziela w Krakowie przyniesie pochmurną aurę z opadami śniegu z deszczem. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Wschodni wiatr okaże się słaby. Na barometrach zobaczymy w południe 994 hPa.

Warunki drogowe w niedzielę
Warunki drogowe w niedzielętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutteerstock

Pozostałe wiadomości