TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - niedziela, 15.05. Miejscami niebo zasnują chmury, od 16 do 22 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
Pogoda
Warszawa
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na poniedziałek 27.06
Pogoda na poniedziałek 27.06tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W niedzielę 15.05 będzie na ogół pogodnie, ale miejscami pojawią się też chmury. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 16 do 22 stopni Celsjusza.

Pogoda na niedzielę, 15.05, przyniesie pogodną aurę w ciągu dnia. Prognozuje się zachmurzenie od małego na zachodzie kraju do umiarkowanego, przejściowo dużego na wschodzie, południu i w centrum. Jedynie w rejonie Suwałk pojawi się słaby, przelotny deszcz. W pozostałych regionach kraju nie będzie padać. Termometry pokażą maksymalnie od 16-17 stopni Celsjusza na Warmii i Mazurach do 21-22 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany, porywisty, północno-zachodni wiatr, który jedynie na zachodzie i południu będzie słaby.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - niedziela, 15.05

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 50 do 70 procent. Na przeważającym obszarze Polski odczujemy komfort termiczny, tylko na północnym wschodzie chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne na zachodzie i południowym zachodzie kraju, w pozostałych regionach neutralne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Autor:Pogoda Warszawa 

Wystąpi umiarkowane zachmurzenie bez opadów. Temperatura maksymalna sięgnie 19-20 st. C. Powieje umiarkowany, północno-zachodni wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pogoda Trójmiasto

Prognozuje się pogodną i słoneczną aurę bez opadów. Termometry pokażą maksymalnie 16-17 st. C (odczuwalna wyniesie około 10 stopni). Północno-zachodni wiatr będzie wiał umiarkowanie, ale też i porywiście. W południe na barometrach zobaczymy 1019 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pogoda Poznań

Zachmurzenie będzie małe i nie popada deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 21-22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogoda Wrocław

Wystąpi małe zachmurzenie bez opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 21-22 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pogoda Kraków

Synoptycy zapowiadają małe i umiarkowane zachmurzenie, nie będzie padać. Termometry pokażą maksymalnie 21-22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. W południe ciśnienie wyniesie 993 hPa.

Warunki drogowe w niedzielę
Warunki drogowe w niedzielętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości