TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - niedziela, 03.07. Pochmurna, ale bezdeszczowa aura nad Polską

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś, niedzielę 03.07. Czeka nas pochmurny dzień bez opadów deszczu. Na terenie całego kraju odczujemy komfort termiczny i korzystne warunki biometeorologiczne. Termometry pokażą od 23 do 28 stopni Celsjusza.

Niedziela upłynie pod znakiem zachmurzenia. W zachodniej Polsce będzie ono małe, ale im bardziej na wschód, tym więcej chmur pojawi się na niebie. Nigdzie w kraju nie są prognozowane opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 23 st. C w Suwałkach i Olsztynie, po 28 st. C na południu i zachodzie kraju. Powieje słaby i zmienny wiatr.

Prognoza pogody na niedzielę, 03.07
Prognoza pogody na niedzielę, 03.07tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - niedziela 03.07

W ciągu dnia wilgotność w Polsce wyniesie od 60 do 80 procent. Na terenie całej Polski odczujemy komfort termiczny. W całym kraju będą panowały korzystne warunki biometeorologiczne.

Warunki biometeo w niedzielę, 03.07
Warunki biometeo w niedzielę, 03.07tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

W Warszawie w dzień prognozowane jest małe, przejściowo umiarkowane zachmurzenie bez opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 st. C. Wiatr będzie słaby i zmienny. Ciśnienie będzie spadać i w południe osiągnie 1007 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańcy Gdańska, Gdyni i Sopotu mogą przygotować się na pogodną niedzielę. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 23 st. C. Ze zmiennych kierunków powieje słaby wiatr. W południe barometry pokażą 1020 hPa, a ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na dziś - Poznań

Niedziela przyniesie w Poznaniu małe, przejściowo umiarkowane zachmurzenie bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 27 st. C. Wiatr będzie słaby i zmienny. Na barometrach zobaczymy w południe 1008 hPa, a ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na dziś - Wrocław

We Wrocławiu niedziela upłynie pod znakiem przejściowo umiarkowanego zachmurzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 27 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Ciśnienie będzie spadać i w południe wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W niedzielę w Krakowie prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 28 st. C. Słaby wiatr powieje z kierunków zmiennych. W południe barometry pokażą 992 hPa, a ciśnienie będzie rosnąć.

Warunki drogowe w niedzielę, 03.07
Warunki drogowe w niedzielę, 03.07tvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: A. Soluch/tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości