TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - czwartek, 4.08. Termometry pokażą aż 35 stopni w cieniu

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś, czyli czwartek 4.08: w całym kraju będziemy mogli cieszyć się słoneczną aurą. Temperatura maksymalna sięgnie od 27 do 35 stopni Celsjusza.

Czwartek przyniesie nam pełnię słońca. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 27 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 35 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słabo i umiarkowanie, przeważnie z południowego wschodu.

Warunki biometeorologiczne - czwartek, 4.08

Wilgotność powietrza w ciągu dnia sięgnie około 50 procent. W całym kraju będzie upalnie. Pogoda będzie wpływać niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 4.08
Warunki biometeorologiczne w czwartek 4.08tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W czwartek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie do 31 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. W południe na barometrach zobaczymy 1017 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Czwartek w Krakowie przyniesie słoneczną aurą. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 30 st. C. Wiatr będzie słaby, a powieje z południowego wschodu. W południe barometry wskażą 987 hPa .

Pogoda na dziś - Poznań

W Poznaniu dzień zapowiada się słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 33 st. C. Południowo-wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie w południe sięgnie 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

W Warszawie także będzie słonecznie. Temperatura maksymalna sięgnie 30 st. C. Powieje słabo z południowego wschodu. W południe ciśnienie osiągnie 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia mogą spodziewać się pełni słońca. Termometry pokażą maksymalnie 32 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południowego wschodu. W południe na barometrach zobaczymy 1003 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: PAP/EPA/FILIP SINGER

Pozostałe wiadomości