TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - czwartek 30.12. Słabe opady, maksymalnie 10 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Tomasz Zubilewicz o pogodzie w sobotę
Tomasz Zubilewicz o pogodzie w sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/4
Pogoda na dziś 30.12

Pogoda na dziś przyniesie opady deszczu lub mżawki. Miejscami może popadać śnieg z deszczem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 1 do 10 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś: czwartek upłynie pod znakiem pochmurnego nieba oraz przemieszczających się od zachodu w głąb kraju opadów mżawki i deszczu do 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Na północnym wschodzie prognozowane są słabe opady śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 5 st. C w centrum kraju, do 9-10 st. C na Ziemi Lubuskiej. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z południowego zachodu. Jego porywy będą osiągać do 50-60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 30.12

Wilgotność powietrza w całym kraju wyniesie ponad 90 procent. Pogoda będzie wpływać niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 30.12
Warunki biometeorologiczne w czwartek 30.12tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno, niewykluczony słaby deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Z południowego zachodu powieje umiarkowany i okresami dość silny wiatr. W porywach rozpędzi się do 55 km/h. W południe barometry wskażą 1001 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno, okresami deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany i okresami dość silny wiatr. Będzie rozpędzać się w porywach do 60 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 1009 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno, okresami deszcz i mżawka. Temperatura maksymalna sięgnie 7 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowanie i okresami dość silny. W porywach wiatr rozpędzi się do 55 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno, okresami deszcz i mżawka. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z południowego zachodu. W porywach będzie osiągał do 50 km/h. W południe barometry pokażą 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno, okresami deszcz i mżawka. Temperatura maksymalna sięgnie 5 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany i okresami dość silny. Jego porywy będą rozpędzać się do 50 km/h. W południe ciśnienie osiągnie 990 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości