Pogoda na dziś - czwartek 27.10. Czekają nas rozpogodzenia, a termometry pokażą do 20 stopni

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś, czyli czwartek 27.10. Chociaż dzień zacznie się pochmurno, a większość kraju spowiją mgły, niebo będzie się przejaśniać. Czwartek zapowiada się również ciepło.

W całym kraju czwartek przyniesie pochmurną aurę oraz poranne mgły i zamglenia. W ciągu dnia prognozowane są jednak przejaśnienia. Temperatura wzrośnie od 14 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 17 st. C w centrum kraju, do 20 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr.

Prognoza pogody na czwartek 27.10
Prognoza pogody na czwartek 27.10tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza w ciągu dnia sięgnie od 60 do 80 procent. Najwilgotniej będzie na północy kraju. W całej Polsce odczujemy korzystne warunki biometeorologiczne.

Warunki biometeo w czwartek 27.10
Warunki biometeo w czwartek 27.10tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka pochmurny i mglisty czwartek. W ciągu dnia niebo będzie się rozpogadzać. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 16 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1014 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Czwartek przyniesie w Gdyni, Gdańsku i Sopocie mglistą, pochmurną aurę z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 st. C. Wiatr będzie zachodni, powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie w południe wyniesie 1025 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W Poznaniu spodziewany jest pochmurny, mglisty czwartek, ale niebo będzie momentami się rozpogadzać. Temperatura maksymalna wyniesie 18 st. C. Powieje południowo-zachodni wiatr, słaby i umiarkowany. Barometry pokażą w południe 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Czwartek upłynie we Wrocławiu pod znakiem pochmurnego nieba i porannych mgieł. W ciągu dnia prognozowane są rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie 20 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Na barometrach w południe zobaczymy 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W czwartek niebo nad Krakowem będzie pochmurne z przejaśnieniami. Rankiem może być mglisto. W ciągu dnia na termometrach zobaczymy do 17 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego zachodu. W południe ciśnienie wyniesie 1001 hPa.

Warunki drogowe w czwartek 27.10
Warunki drogowe w czwartek 27.10tvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości