Pogoda na dziś - czwartek 25.05. W części kraju powrócą burze

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Czwartek 25.05 od rana będzie pochmurny, a w godzinach popołudniowych miejscami mogą pojawić się burze. W przeważającej części kraju warunki biometeorologiczne będą korzystne. Termometry pokażą maksymalnie 24 stopnie Celsjusza.

Pogoda na dziś

W czwartek towarzyszyć nam będzie umiarkowane i duże zachmurzenie. We wschodniej części kraju wystąpią przelotne opady deszczu. W godzinach popołudniowych lokalnie możliwe są słabe burze z przelotnymi opadami deszczu rzędu 10-20 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry wskażą od 19 stopni C na Nizinie Szczecińskiej do 24 st. C na Podlasiu i Mazurach. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu, jedynie na Pomorzu okresami silniejszy.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne

W ciągu dnia wilgotność powietrza wyniesie od 40 do aż 90 procent, z czego najwilgotniej będzie w południowo-wschodniej Polsce. W prawie całym kraju odczujemy komfort termiczny - ciepło będzie jedynie na wschodzie. Warunki biometeorologiczne będą przeważnie korzystne, jedynie we wschodnich regionach neutralne i niekorzystne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

W czwartek w Warszawie spodziewane jest duże zachmurzenie z rozpogodzeniami. W drugiej części dnia mogą pojawić się burze. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Powieje umiarkowany wiatr północno-zachodni. Ciśnienie w południe osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie czwartek przyniesie pochmurne niebo. Nie będzie jednak padać, a po południu wystąpią liczne rozpogodzenia. Temperatura maksymalna wyniesie 21 st. C. Wiatr z północnego zachodu okaże się umiarkowany, w porywach dość silny. Barometry w południe pokażą 1020 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka początkowo pochmurny czwartek, ale bez opadów. W godzinach popołudniowych niebo będzie pogodne. Termometry wskażą maksymalnie 21 st. C. Powieje umiarkowany wiatr północno-zachodni. Na barometrach w południe zobaczymy 1011 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Czwartek we Wrocławiu zapowiada się pochmurno, ale bez opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy do 21 st. C. Wiatr okaże się umiarkowany, północno-zachodni. W południe ciśnienie wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W czwartek niebo nad Krakowem będzie pochmurne, ale w trakcie dnia spodziewane są rozpogodzenia. Nie powinien padać deszcz, ale lokalnie w okolicy mogą wystąpić pojedyncze burze. Temperatura wzrośnie do 20 st. C. Powieje umiarkowany, zachodni wiatr. Barometry w południe wskażą 994 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości