TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - czwartek 24.03. Bezchmurnie, do 16 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś upłynie pod znakiem pełni słońca. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 16 stopni Celsjusza. Pogoda będzie wpływać korzystnie na nasze samopoczucie.

Pogoda w czwartek będzie bezchmurna lub miejscami przyniesie małe zachmurzenie. Temperatura maksymalna sięgnie od 11 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 14 st. C w centrum kraju, do 16 st. C na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północy.

Warunki biometeorologiczne - czwartek 24.03

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 60-70 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a pogoda będzie wpływać korzystnie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 24.03
Warunki biometeorologiczne w czwartek 24.03tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego wschodu. W południe ciśnienie osiągnie 1013 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 13 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego wschodu. W południe ciśnienie osiągnie 1027 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Z północy powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie 16 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego wschodu. W południe barometry pokażą 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie osiągnie 999 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości