Pogoda na dziś - czwartek, 22.09. Chłodno, miejscami dżdżysto, od 12 do 16 stopni.

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Czwartek 22.09 upłynie pod znakiem pochmurnej aury. W wielu regionach przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 16 stopni Celsjusza.

W czwartek w pasie dzielnic centralnych i wschodnich wystąpią przelotne opady deszczu. Poza tym prognozuje się małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie od 12 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni.            

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartek tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - czwartek, 22.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 70 do 90 procent. Wszędzie odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w czwartek
Warunki biometeorologiczne w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś- Trójmiasto

Czwartek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie zmienne zachmurzenie i przelotny deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 15 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry wskażą 1023 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Przed mieszkańcami Krakowa pochmurny czwartek z przejaśnieniami. Okresami pojawi się też deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie osiągnie 991 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Czwartek w Poznaniu upłynie pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia. Temperatura maksymalna sięgnie 16 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. W południe ciśnienie wyniesie 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Przed mieszkańcami Warszawy czwartek ze zmiennym zachmurzeniem i przelotnym deszczem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z północnego zachodu. W południe barometry pokażą 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Czwartek we Wrocławiu zapowiada się pogodny. Termometry wskażą maksymalnie 15 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1008 hPa. 

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartek tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości