TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - czwartek 18.11. Dwie strefy opadów nad Polską. Od 6 do 10 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na czwartek, 19.05
Prognoza pogody na czwartek, 19.05tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 18.11

Pogoda dziś, czyli w czwartek 18.11, upłynie pod znakiem opadów deszczu i mżawki. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 6 do 10 stopni Celsjusza. Aura niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Na czwartek synoptycy prognozują pochmurną aurę z przejaśnieniami. Nad krajem będą się przemieszczać dwie strefy opadów deszczu i mżawki o sumie 1-5 litrów na metr kwadratowy. Tylko na południowym zachodzie nie wystąpią opady. Temperatura maksymalna wyniesie od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 8 st. C w centrum kraju, do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach rozpędzi się do 50-70 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo - czwartek 18.11

Wilgotność powietrza będzie wahać się od 80 do 90 procent. W całej Polsce odczujemy chłód i wilgoć, a w północnych regionach kraju będzie wietrznie. Pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeo w czwartek 18.11
Warunki biometeo w czwartek 18.11tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Wystąpi duże zachmurzenie z przejaśnieniami, okresami popada deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Wiatr zachodni, umiarkowany, okresami dość silny wiatr, w porywach powieje do 50 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 1006 hPa. 

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Prognozuje się duże zachmurzenie, okresami popada deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 8 st. C. Zachodni wiatr będzie wiać umiarkowanie i dość silnie, w porywach do 70 km/h. W południe barometry pokażą 1015 hPa. 

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami, okresami wystąpią opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, powieje z zachodu. W porywach osiągnie prędkość do 50 km/h. W południe ciśnienie osiągnie 1010 hPa. 

Pogoda na dziś - Wrocław

Wystąpi duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Zachodni wiatr, umiarkowany, okresami dość silny, w porywach rozpędzi się do 50 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Prognozuje się duże zachmurzenie, okresami popada deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 8 st. C. Wiatr zachodni, umiarkowany, okresami dość silny, w porywach osiągnie prędkość do 50 km/h. W południe barometry pokażą 996 hPa. 

Warunki drogowe w czwartek 18.11
Warunki drogowe w czwartek 18.11tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Popada deszcz

Pozostałe wiadomości