TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - czwartek 14.10. Miejscami przydadzą się parasole

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda w sobotę 16.10tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 14.10

Pogoda na dziś: czwartek 14.10 w niektórych regionach zapowiada się deszczowo. Termometry pokażą maksymalnie 14 stopni Celsjusza. Uczucie chłodu będzie miejscami spotęgowane przez silniejsze porywy wiatru.

Pogoda na dziś, czyli czwartek 14.10, upłynie pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia, które od zachodu będzie wzrastać do dużego. W regionach zachodnich i na Pomorzu okresami mogą pojawić się opady deszczu do pięciu litrów na metr kwadratowy. W godzinach wieczornych opady są prognozowane także w centrum. Na termometrach zobaczymy od 9 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku oraz Suwalszczyźnie, przez 10 st. C w centrum kraju, do 14 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje z zachodu i południowego zachodu, słabo i umiarkowanie. Na zachodzie okresami porywy wiatru mogą przybierać na sile.

Warunki biometeorologiczne - czwartek 14.10

Największej wilgotności powietrza należy spodziewać się na zachodzie Polski. Odczujemy chłód i wilgoć. Na zachodzie kraju warunki biometeorologiczne będą niekorzystne, w pozostałej części biomet będzie neutralny.

Warunki biometeorologiczne na czwartek 14.10tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie umiarkowane i duże, pod wieczór możliwy słaby deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 11 st. C. Powieje z zachodu, słabo i umiarkowanie, okresami silniej. Ciśnienie w południe osiągnie 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie umiarkowane i duże, okresami deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 12 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe ciśnienie wyniesie 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie umiarkowane i duże, okresami deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 10 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego zachodu, okresami jego porywy mogą przybierać na sile. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie umiarkowane i duże, okresami deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Okresami może być silniejszy. Ciśnienie w południe osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie 11 st. C. Powieje z zachodu, słabo i umiarkowanie, ale chwilami wiatr będzie przybierać na sile. W południe barometry wskażą 995 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości