TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - 23.12. Zimno, pojawi się śnieg i deszcz ze śniegiem

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartek tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 23.12

Pogoda na dziś. Czwartek (23.12) upłynie pod znakiem pochmurnej aury. Wystąpią opady mokrego śniegu oraz śniegu z deszczem. Będzie ślisko. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 stopnień Celsjusza.

Na czwartek synoptycy prognozują pochmurną aurę. Na zachodzie kraju okresami wystąpią opady mokrego śniegu do 2-5 centymetrów oraz śniegu z deszczem. Poza tym miejscami będzie słabo prószył śnieg. Zrobi się ślisko. Temperatura maksymalna wyniesie od -5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez -2 st. C w centrum kraju, do 1 st. C na Ziemi Lubuskiej. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr.

Warunki biometeo - czwartek 23.12

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 80 do 90 procent. W całym kraju odczujemy zimno, miejscami wilgoć. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne w zachodniej połowie kraju, we wschodniej - neutralne.

Warunki biometeo w czwartek 23.12
Warunki biometeo w czwartek 23.12tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Będzie pochmurno, możliwy jest słabo prószący śnieg. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie -2 st. C. Południowy wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. W południe barometry pokażą 1003 hPa. 

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurna aura, możliwy jest słabo prószący śnieg. Termometry pokażą maksymalnie -2 st. C. Południowy wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. W południe ciśnienie wyniesie 1011 hPa. 

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno, prognozuje się słabo prószący śnieg. Temperatura maksymalna osiągnie -1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa. W południe na barometrach zobaczymy 1002 hPa. 

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno, wystąpi słabo prószący śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. W południe barometry pokażą 1000 hPa. 

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurna aura, możliwy słabo prószący śnieg. Termometry pokażą maksymalnie -3 st. C. Wiatr z południa powieje słabo i umiarkowanie. W południe na barometrach zobaczymy 992 hPa.

Warunki drogowe w czwartek 23.12
Warunki drogowe w czwartek 23.12tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości