Najnowsze

Zubi o burzach: Proszę je przyjąć ze zrozumieniem

Najnowsze

"Zubi" ostrzega przed burzami

Polska to kraj na pogodę i niepogodę - przekonuje Tomasz Zubilewicz. Prezenter TVN Meteo podpowiada, gdzie szukać najładniejszej aury i jak cieszyć się majówką na przekór niepogodzie.

Od kilku dni w prognozach nieustannie pojawiały się informacje o piątkowych ulewach i burzach. Mam świadomość, że ci wszyscy, którzy spędzają swój wolny czas poza domem, oczekiwaliby innych wieści, ale pogoda nie zawsze układa się po naszej myśli (inaczej życie byłoby nudne).

Jeśli szukać słońca, to proszę się kierować nad Bałtyk albo na Pojezierze Pomorskie. Nie będzie tam może zbyt ciepło, ale na pewno słonecznie.

Zwiedzać wbrew niepogodzie

Chcę przekonać Państwa, że Polska to kraj na pogodę i niepogodę. Trzeba jedynie przed wyjazdem zajrzeć do Internetu, poszukać odpowiednich map i przewodników, a później już tylko zwiedzać. Każdy region w Polsce ma swoje charakterystyczne cechy: przyrodnicze, kulturowe bądź historyczne. Zobaczycie wieczorem, że ten czas nie będzie straconym.

A co do burz – proszę je przyjąć ze zrozumieniem, w lasach ostatnio było bardzo sucho. Proszę też znaleźć swoje bezpieczne miejsce - tak, aby nikom nic złego się nie stało.

Pozdrawiam,

pogodny prezenter

"Zubi" ostrzega przed burzami

Autor: Tomasz Zubilewicz / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości