Najnowsze

Zubi: "Dziękuję, dziękuję, dziękuję"

Najnowsze

Tomasz Zubilewicz

Jedna z gazet w dzisiejszym wydaniu poinformowała o badaniach opinii publicznej. Wg respondentów uznano moją osobę za najbardziej wiarygodną w programach pogodowych.

Cieszę się, że telewidzowie doceniają nasze prognozy pogody. Nie zapominajcie proszę o tym, że nasza praca zaczyna się od rozmów z synoptykami. To oni: Arleta, Wojtek i Artur analizują hektopaskale, prądy strumieniowe i frontolizy. Nasza sprawdzalność prognoz dzięki Nim jest wysoka.

Wiem, że mój kolega Jarek został oceniony jako bardziej przystojny, ale Jarku… Pomyślę nad nową fryzurą i przy odpowiednim tonie głosu postaram się Ciebie dogonić w tym rankingu.

Jednocześnie zapraszam do oglądania magazynu Dobre Klimaty. W tym tygodniu przedstawię energooszczędność w budownictwie u naszych zachodnich sąsiadów.

Czy wiecie, że inwestycje w pompy ciepła zwracają się już nawet po 7 latach? Wiedza wielu osób, z którymi rozmawiam o sposobach ogrzewania domów jest daleka od tych faktów. Przypomnę zatem terminy emisji magazynu "Dobre Klimaty”: poniedziałki: 16:05, wtorki: 18:05, premiera: 22:30, środy: 06:05, 16:05, 19:05, czwartki: 24:05, piątki: 18:05.

Autor: Tomasz Zubilewicz / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości