Najnowsze

"Wpada do nas w trakcie posiłku i puka do okna". Bażant karmiony z ręki

Najnowsze

Głodny bażant karmiony przez okno
Głodny bażant karmiony przez oknoKontakt 24
wideo 2/20

Wyjątkowo głodny i towarzyski bażant od kilku miesięcy zagląda w okno pani Marzeny z Roczyn. W piątek kobieta nagrała, jak karmi go z ręki, a filmem podzieliła się wysyłając go na Kontakt 24.

Na Kontakt 24 otrzymaliśmy nagranie, na którym pani Marzena z Roczyn (województwo małopolskie) karmi przez okno ptasiego sąsiada. Jak mówiła redakcji, w ubiegły piątek zarejestrowała, jak do jej okna podszedł bażant i domagał się jedzenia. Kobieta uległa i zaczęła karmić go przez okno. Jak się okazało, w ostatnim czasie ten głodny gość pojawia się u nich codziennie.

- Pierwszy raz pojawił się u nas w okolicach grudnia. Byłam w szoku. Robiłam pranie, nagle usłyszałam stukanie. Zauważyłam, że ktoś puka do okna. I nie był to zwykły ktoś, ale prawdziwy bażant - opisywała internautka.

Częsty gość

Jak dodała, od stycznia jego wizyty się nasiliły.

- Pojawia się u nas niemal codziennie. Wpada do nas w trakcie posiłku i puka do okna. Zazwyczaj przebywamy wtedy w kuchni, a on daje o sobie znać zza szyby. Mój dwuletni synek ma niesamowitą atrakcję, kiedy bawi się przy parapecie, a po drugiej stronie towarzyszy mu ptak. Chyba nas polubił, bo jak tylko pojawiamy się koło okna, w mgnieniu oka przylatuje do nas - relacjonowała.

- Zazwyczaj wchodzi do kompostownika i wyjada co mu się podoba. Czasem zostawiamy mu pszenicę, płatki owsiane. W piątek się odważyłam i postanowiłam sprawdzić jak się zachowa, gdy wystawię rękę. Oczywiście zachowałam należytą ostrożność. Ku mojemu zdziwieniu wcale się nie bał, jadł mi z ręki. Przeprowadziłam się z miasta na wieś i nie spodziewałam się, że będę miała tak wesoło - przyznała Reporterka 24.

ZAUWAŻYŁEŚ COŚ CIEKAWEGO? CHCESZ SIĘ CZYMŚ POCHWALIĆ? PODZIEL SIĘ SWOJĄ RELACJĄ NA KONTAKT 24

Autor: mj,kw/dd / Źródło: Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24

Pozostałe wiadomości