Najnowsze

Weekend: wróci ciepło, wyjrzy słońce

Najnowsze

W weekend wróci ciepło

Mamy dobre wieści. Po deszczowym i chłodnym piątku nadejdzie pogodna sobota. Będzie cieplej, temperatura wzrośnie nawet do 24 st. C. Niestety rozpogodzenie nie potrwa długo. Już następnego dnia nad nasz kraj wróci deszcz. Na szczęście jest też dobra wiadomość na niedzielę.

Przelotne opady deszczu, a na północnym-wschodzie również lokalne burze - tak zapowiada się pogoda na piątek. Termometry pokażą tylko od 16 st. C do 19 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, chwilami dość silny i porywisty - nawet do 60km/godz.

Zobacz szegółową prognozę pogody na piątek.

Pogodna sobota

Na szczęście ponura aura nie zagości w Polsce jeszcze na dobre. Następnego dnia w całym kraju ma być pogodnie i cieplej. Temperatura maksymalna wyniesie w sobotę od 18 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie.

Znowu deszcz, ale ciepło

Jesień najwyraźniej chce nas stopniowo ze sobą oswajać. W niedzielę znów będzie zapowiadać się przelotnym deszem i lokalnymi burzami, podczas których może też wystąpić grad.

Na szczęście zza deszczowych chmur będzie wyglądac słońce, a temperatura wcale nie będzie niska. Wyniesie od 23 st. C na Suwalszczyźnie do 28 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, w porywach burzowych osiągnie do 90km/godz.

Prognoza na weekend

Autor: xyz/ms / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości