Najnowsze

We Wszystkich Świętych miejscami poprószy śnieg

Najnowsze

tvn24Tomasz Wasilewski o ochłodzeniu pod koniec miesiąca

Z najnowszej prognozy pogody wynika, że początek listopada miejscami okaże się zimowy.

Będziecie świętować Halloween? Weźcie pod uwagę pogodę. W nocy z 31 października na 1 listopada będzie pogodnie, choć na Podlasiu mogą wystąpić słabe opady śniegu. Temperatura minimalna wyniesie od -6 st. C na Suwalszczyźnie, przez -1 st. C w centrum, do 1 st. C na Dolnym Śląsku.

Wszystkich Świętych

1 listopada opadów spodziewamy się tylko na krańcach wschodnich. Powinien to być słaby śnieg. Temperatura maksymalna osiągnie od 3 st. C na Suwalszczyźnie, przez 4 st. C w centrum, do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Radzimy się ciepło ubrać.

Nocą pogoda się pogorszy, choć nie wszędzie. Na Podlasiu wystąpią opady śniegu, a na Pomorzu - deszczu. Poza tym będzie pogodnie. Termometry wskażą od -3 st. C na Suwalszczyźnie, przez 0 st. C w centrum, do 4 st. C na Pomorzu Zachodnim.

Dzień Zaduszny

Polska będzie podzielona ze względu na warunki pogodowe linią Wisły. W województwach wschodnich popada śnieg, a w zachodnich - deszcz. Miejscami może być bardzo ślisko. Temperatura maksymalna zawaha się od 3 st. C na Suwalszczyźnie, przez 4 st. C w centrum, do 10 st. C na Nizinie Szczecińskiej.

Autor: AP / Źródło: TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock