Najnowsze

W polskich kurortach ponuro. Nie rozstawajcie się z parasolami

Najnowsze

Prognoza pogody dla kurortów nadmorskich
TVN MeteoPrognoza pogody dla kurortów nadmorskich

Aura w polskich kurortach nie zadowoli turystów. Prawie wszędzie, za wyjątkiem nielicznych miejsc w górach, turyści zobaczą deszczowe oraz burzowe chmury. Synoptycy prognozują od 15 st. C do 25 st. C.

Nad morzem aura będzie deszczowo-burzowa. Zagrzmi w Dąbkach, Mielnie, Łebie, Władysławowie i w Gdańsku. W pozostałych kurortach deszcz przegoni wczasowiczów z plaż. Termometry wskażą od 18 st. C w Międzyzdrojach, Świnoujściu, Ustroniu Morskim, Kołobrzegu, Dźwirzynie, Dąbkach, Mielnie i w Ustce do 21 st. C w Krynicy Morskiej.

Deszcz i burza na Mazurach

Deszczy i burz mogą się spodziewać turyści, którzy przebywają na Mazurach. Grzmoty słychać będzie w Augustowie, Ełku i Olecku. Temperatura zawaha się od 20 st. C w Sztynorcie, Kętrzynie, Mrągowie, Gołdapi, Węgorzewie, Giżycku, Olecku, Ełku, Mikołajkach, Rucianem-Nidzie i w Piszu do 21 st. C w Olsztynie i w Augustowie.

Prognoza pogody dla kurortów mazurskich
Prognoza pogody dla kurortów mazurskichTVN Meteo

Nielicznych turystów w górach czeka bezdeszczowy dzień

W górach tylko w nielicznych kurortach nie spadnie deszcz. W pozostałych prognozowane są burze (w Żywcu, Suchej Beskidzkiej, Czorsztynie, Zakopane, Bukowinie i w Białce Tatrzańskiej, Muszynie) i deszcze (w Świerardowie-Zdroju, Ustroniu, Wiśle, Istebnej, Szczyrku, Szczawnicy, Piwnicznej-Zdroju, Rabce-Zdroju i w Tymbarku). Termometry wskażą od 15 st. C w Szklarskiej Porębie do 25 st. C w Iwoniczu-Zdroju.

Prognoza pogody dla kurortów górskich
Prognoza pogody dla kurortów górskichTVN Meteo

Autor: mab/map / Źródło: TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości