Najnowsze

W Gdańsku deszcz, ale do meczu ustanie

Najnowsze

PAPPrzed meczem w Gdańsku deszcz ma przestać padać

W piątek kibice, którzy wybiorą się do Gdańska na drugi ćwierćfinał piłkarskich mistrzostw Europy, powinni pamiętać o parasolach. Będą przydatne przez większość deszczowego dnia. Podczas samego meczu będzie pochmurno, ale nikt już nie powinien zmoknąć. Piłkarzom będą też sprzyjać umiarkowane temperatury.

W piątek na PGE Arenie zagrają drużyny Niemiec i Grecji. Synoptyk TVN Meteo zapowiada duże zachmurzenie i deszcz przez większość dnia. Wieczorem jednak opady mają zaniknąć. - W czasie meczu będzie pochmurno, mglisto, ale nie powinno padać - prognozuje synoptyk Arleta Unton-Pyziołek.

W piątek w Trójmieście zdecydowanie nie trzeba obawiać się upału. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie 17 st. C. Piłkarze wybiegną na boisko przy temperaturze 16 st. C.

W Doniecku pogodnie i gorąco

W sobotę rywalizacja piłkarzy przeniesie się do Doniecka. Zmierzą się tam reprezentacje Hiszpanii i Francji. Dzień będzie pogodny, meczu też nie powinny zmącić żadne zjawiska atmosferyczne. Kibice i piłkarze muszą się jednak przygotować na wyższą temperaturę. W ciągu dnia sięgnie ona ok. 30 st. C. Wieczorem, w czasie meczu, termometry w Doniecku pokażą 24 st. C.

Kijów słoneczny, ale bez upału

Ostatnie spotkanie ćwierćfinałowe rozegra się w niedzielę w Kijowie. Tam również zjawiska pogodowe nie powinny wpływać na przebieg meczu. Dzień zapowiada się słoneczny i ciepły. W ciągu dnia termometry pokażą 25 st. C, a mecz rozpocznie się przy temperaturze wynoszącej ok. 20 st. C.

Autor: mm/ŁUD/mj / Źródło: TVN24, TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: PAP

Pozostałe wiadomości