Najnowsze

Uwaga na drogach. Łatwo wpaść w poślizg

Najnowsze

Warunki drogowe w ciągu dnia
Warunki drogowe w ciągu dnia

Nie mamy najlepszych wiadomości dla kierowców. Synoptycy przewidują przelotne, choć intensywne opady deszczu oraz burze. Wpadnięcie więc w poślizg będzie w ciągu najbliższej doby łatwiejsze niż zwykle. Na wybrzeżu czwartek zapowiada się wietrznie - lepiej nie parkować pod drzewami, bo wiatr będzie osiągał nawet 70 km/h.

W czwartek z utrudnieniami na drogach spotkają się wszyscy kierowcy w kraju. Na północy popada co prawda przelotnie, ale synoptycy ostrzegają przed mogącymi wystąpić burzami. Wiatr w okolicach linii brzegowej może wiać z prędkością dochodzącą do 70 km/h, dlatego też zmotoryzowanym, którzy czwartek spędzą na Wybrzeżu, radzimy zachowanie szczególnej ostrożności.

Deszcz, wiatr i zimno

W ciągu dnia w całym kraju przeważać będzie duże zachmurzenie. Okresami może przelotnie popadać. Temperatura maksymalna od 13 st. C do 16 st. C.

Polska aktualnie znajduje się w zasięgu niżu z centrum nad środkową Szwecją. Z zachodu na wschód przetacza się przez nasz kraj front atmosferyczny przynoszący znaczne ochłodzenie.

Autor: map,usa//aq,tka / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości