Najnowsze

Turystów w Polsce czeka nieprzyjemna aura

Najnowsze

Prognoza pogody dla kurortów nadmorskich
TVN MeteoPrognoza pogody dla kurortów nadmorskich

We wszystkich polskich kurortach prognozowane są opady deszczu, a w górach dodatkowo burze. Turyści odczują również spadek temperatury. Termometry wskażą od 18 st. C do 25 st. C.

Nad morzem we wszystkich kurortach synoptycy prognozują opady deszczu. Temperatura zawaha się od 18 st. C w Rewalu, Dziwnowie, Międzyzdrojach, Świnoujściu, Ustroniu Morskim, Kołobrzegu, Dźwirzynie, Dąbkach, Mielnie, Ustce, Łebie, Władysławowie do 20 st. C w Krynicy Morskiej.

Deszczowa aura na Mazurach

Turyści wypoczywający na Mazurach mogą spodziewać się nieprzyjemnej, deszczowej aury. We wszystkich kurortach prognozowane są opady deszczu. Termometry wskażą od 21 st. C w Olsztynie, Sztynorcie, Kętrzynie, Mrągowie, Węgorzewie, Giżycku, Ełku, Olecku, Mikołajkach, Rucianem Nidzie i w Piszu do 22 st. C w Gołdapi i w Augustowie.

Prognoza pogody dla kurortów mazurskich
Prognoza pogody dla kurortów mazurskich TVN Meteo

Górska burza

Wczasowicze, którzy przebywają w górach, na niebie zobaczą burzowe chmury. Nie zagrzmi jedynie w Świeradowie-Zdroju, Szklarskiej Porębie i w Karpaczu. Synoptycy prognozują od 18 st. C w Świeradowie-Zdroju, Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Polanicy-Zdroju i w Muszynie do 25 st. C.

Prognoza pogody dla kurortów górskich
Prognoza pogody dla kurortów górskichTVN Meteo

Autor: mab/map / Źródło: TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości