Najnowsze

Turyści w Polsce zmarzną i przemokną

Najnowsze

Prognoza pogody dla kurortów nadmorskich
TVN MeteoPrognoza pogody dla kurortów nadmorskich

Turyści, którzy urlop spędzają w polskich kurortach, nie mogą liczyć na słońce. Opady deszczu prognozowane są w każdej miejscowości turystycznej, bez wyjątku. Termometry wskażą od 8 st. C do 16 st. C.

Turyści wypoczywający nad morzem będą mogli narzekać na mokrą i chłodną aurę. We wszystkich kurortach prognozowane są opady deszczu. Temperatura zawaha się od 14 st. C w Rewalu, Dziwnowie, Międzyzdrojach, Świnoujściu, Ustroniu Morskim, Kołobrzegu, Dźwirzynie, Dąbkach i w Mielnie do 16 st. C w Jastarni, Pucku, Władysławowie, Gdańsku, Krynicy Morskiej i na Helu.

Deszczowe Mazury

Deszczowa pogoda prognozowana jest również w kurortach Warmii i Mazur. Synoptycy przewidują od 14 st. C w Gołdapi, Ełku i w Olecku do 16 st. C w Augustowie, Giżycku, Mikołajkach i w Rucianem Nidzie.

Prognoza pogody dla kurortów mazurskich
Prognoza pogody dla kurortów mazurskichTVN Meteo

Chłodne góry

Turyści na górskich szlakach na pewno zmokną. We wszystkich miastach turystycznych na południu Polski prognozowane są opady deszczu. Termometry wskażą od 8 st. C w Szklarskiej Porębie do 16 st. C w Szczawnicy, Piwnicznej-Zdroju i w Tymbarku.

Prognoza pogody dla kurortów górskich
Prognoza pogody dla kurortów górskichTVN Meteo

Autor: mab/mk / Źródło: TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości