To już pięćset odcinków. W niedzielę dziesiąty jubileusz "Mai w ogrodzie"

10. urodziny "Mai w ogrodzie"
10. urodziny "Mai w ogrodzie"
TVN Meteo
TVN Meteo10. urodziny "Mai w ogrodzie"

W niedzielę 15 czerwca o godzinie 9.05 na antenie TVN Meteo zostanie wyemitowany 500. odcinek magazynu "Maja w ogrodzie". To już 10 lat tego popularnego magazynu dla wszystkich wielbicieli roślin, przyrody i ogrodów. Obecnie "Maja w ogrodzie" to jeden z najdłużej emitowanych bez przerwy programów w TVN Meteo. O kulisach pracy Maja Popielarska opowie w piątek w "Dzień Dobry TVN", a także w sobotę we "Wstajesz i Weekend" w TVN24. Serdecznie zapraszamy.

Od samego początku twarzą i sercem programu jest Maja Popielarska, którą widzowie pokochali za ciepło i profesjonalne podejście do ogrodowej tematyki. Jej wiedzę doceniła branża ogrodnicza, wręczając jej w 2013 roku Honorowy Zielony Laur za nieustanne budzenie i rozwijanie pasji ogrodniczej w społeczeństwie.

- Jesteśmy bardzo dumni, że tak popularny program powstaje właśnie w naszej stacji i jest doceniany za swój wysoki poziom merytoryczny - podkreśla Jakub Goller, szef TVN Meteo.

- Ogrody to temat, który dobrze się kojarzy, stroni od polityki czy sporów. I to właśnie dlatego każdy może tu znaleźć coś interesującego dla siebie, od porad dotyczących wyboru kwiatów na balkon, po pomysły na aranżacje sporych posesji - dodaje szef TVN Meteo.

Dekada kreatywności

Przez 10 lat program się bardzo zmienił. Rosła liczba poruszanych w programie tematów – pojawiła się np. ekologia czy florystyka. Gospodyni wraz z ekipą programu zaprasza do najpiękniejszych ogrodów w kraju i za granicą oraz przedstawia niezwykle pomysły i aranżacje. W magazynie eksperci ujawniają sekrety urządzeń i technologii w ogrodnictwie, doradzają w problemach z uprawą i szkodnikami oraz omawiają ciekawe odmiany roślin.

- Poznaliśmy co najmniej 500 ogrodników, mamy setki dobrych, ogrodowych znajomych. Ale chyba najważniejsze jest to, że doceniamy sztukę ogrodową, pokochaliśmy ją i bardzo się rozwijamy. Dobrych realizacji ogrodowych przybywa, to wielka radość i duma - mówi Maja Popielarska, gospodyni magazynu "Maja w ogrodzie" i prezenterka pogody w TVN Meteo.

Także sami właściciele ogrodów mają coraz więcej pomysłów i możliwości, by zagospodarowywać swoje zielone przestrzenie, coraz chętniej chcą się dzielić swoją pasją. Co ciekawe, wielu sympatyków programu jeszcze nawet nie ma własnego ogrodu!

Jubileuszowy odcinek

W jubileuszowym programie, Maja wraz ekipą odwiedzi ogród botaniczny we Wrocławiu. W 500 odcinku nie zabraknie niespodzianek – zarówno dla widzów, jak i dla gości, którzy w przyszłości będą odwiedzać wrocławski ogród.

W piątek 13 czerwca, około godz. 8.40, Maja Popielarska będzie gościem "Dzień Dobry TVN".

W sobotę 14 czerwca pojawi się w TVN24, w programie "Wstajesz i Weekend".

PREMIERA 500 odcinka programu "Maja w ogrodzie"zostanie wyemitowana w niedzielę 15 czerwca. Będzie można ją oglądać o godz. 7.55 na kanale TVN oraz o godz. 9.05 na kanale TVN Meteo.

Więcej informacji szukaj na stronie: http://majawogrodzie.tvn.pl/

500 odcinków "Mai w ogrodzie"
500 odcinków "Mai w ogrodzie"TVN Meteo

Źródło: TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości