Najnowsze

Świnia uciekinierka i trzech policjantów. "W końcu przejęliśmy nad nią kontrolę"

Najnowsze


Praca policjantów nie należy do najprostszych. W piątek trzech funkcjonariuszy w amerykańskim Stamford łapało dość osobliwego zbiega. Filmem z pościgu pochwalili się w mediach społecznościowych.

Historia zaczęła się w piątek od wielu telefonów na posterunek policji w Stamford w amerykańskim stanie Connecticut. Dzwoniący informowali o zwierzęciu wędrującym po okolicy. Policjanci, którzy zgłoszenie przyjęli, nie spodziewali się jednak wezwania do pościgu za niewielką czarną świnią.

W pogoni za zwierzakiem

Policjanci przez 45 minut ścigali zwierzę. Świnia była tak sprytna, że udało jej się przebiec między nogami funkcjonariusza. Jeden z policjantów miał przypiętą kamerkę, którą nagrał całą gonitwę. Ostatecznie jego koledze udało się ująć uciekinierkę dzięki koszowi na śmieci.

- W końcu przejęliśmy nad nią kontrolę. Och tak, wszyscy jesteśmy świadomi żartów, jakie ten incydent spowoduje - stwierdzili policjanci.

Ani świnia, ani mężczyźni nie zostali ranni. Co dalej czeka zbiega? Nie wiadomo. Policja potwierdziła, że świnia została oddana lokalnemu centrum opieki zwierząt. W tym samym czasie funkcjonariusze będą szukać jej właściciela.

Autor: kw/aw / Źródło: Reuters, uk.news.yahoo.com, ctpost.com

Pozostałe wiadomości