Najnowsze

Światowy Dzień Zwierząt. [BR]Reporterzy 24 pokazują swoich pupili

Najnowsze

Kontakt 24Dziś Światowy Dzień Zwierząt

Byki, psy, koty, kawie a nawet... wielbłąd. Reporterzy 24 jak zwykle nas nie zawodzą i przesyłają mnóstwo zdjęć w Światowym Dniu Zwierząt. Czekamy również na filmy. Dołączcie do gorącego tematu Kontaktu 24 i pokażcie nam swoich pupili.

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest od 1931 roku, jednak do Polski zawitał dopiero 60 lat później - w 1993 roku. 4 października w Kościele wspomina się również św. Franciszka z Asyżu. Włoski duchowny uznawany jest za patrona zwierząt i prekursora ekologii. Z kolei Florencja może pochwalić się nawet światowym tygodniem zwierząt, który potrwa do 10 października. To nie tylko święto tych, które znalazły swoje miejsce wśród ludzi, ale szukających domu i żyjących zupełnie dziko.

Wyślij zdjęcia

Reporterzy 24 przesłali nam już mnóstwo zdjęć. W swoich obiektywach utrwalili m.in. byki, kawie, żółwia i wielbłąda. Tradycyjnie dostajemy również mnóstwo zdjęć psów i kotów.

Zobacz więcej zdjęć na Kontakt 24. Czekamy na kolejne fotografie Waszych przyjaciół z wąsami, skrzydłami, kopytami i płetwami. Weźcie udział w gorącym temacie Kontaktu 24.

Autor: Kontakt 24 / Źródło: Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24

Pozostałe wiadomości