Najnowsze

Strefa dobrej pogody tylko dla wybranych

Najnowsze

Prognoza pogody TVN Meteo na dzień
Prognoza pogody TVN Meteo na dzień

Niedziela nie wszędzie będzie pogodna. Słońce zagości m.in. nad północnym zachodem Polski, ale ominie już na przykład województwa wschodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 st. Celsjusza - ale tylko na Podkarpaciu.

W niedzielę najlepszej pogody mogą sie spodziewać mieszkańcy Polski północno-zachodniej. Właśnie w tej części kraju powinno być najprzyjemniej. W rejonie Zatoki Gdańskiej oraz w Polsce zachodniej nie powinno padać, będzie też sporo słońca. Taka aura będzie wręcz zachęcała do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Deszczowe południe

Parasole będą przydatne na południu i na wschodzie kraju.W niedzielę słupki rtęci powędrują najwyżej na Podkarpaciu. W Rzeszowie termometry wskażą 25 st. C. W pozostałych rejonach naszego kraju będzie również ciepło: w Krakowie temperatura będzie oscylować wokół 23 st. C. W Łodzi, Katowicach i Warszawie- 21 st. C. Na północy termometry zaś wskażą 20 st. C.

Biometeo najlepsze na północy

Wilgotność powietrza będzie wysoka, wyniesie ok. 60-70 procent. Wszyscy odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą neutralne na zachodzie i północnym zachodzie kraju. W pozostałych częściach niekorzystne.

Warunki biometeo
Warunki biometeo

Autor: adsz, map/mj / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości