Najnowsze

Słonecznie i ciepło nad wodą. Deszczyk tylko miejscami

Najnowsze

Prognoza pogody dla kurortów  nadmorskich oraz mazurskich
Prognoza pogody dla kurortów nadmorskich oraz mazurskich

Piątek będzie idealnym dniem na wypoczynek w kurortach nadmorskich oraz mazurskich. Pogoda dopisze, będzie słonecznie i ciepło. Tylko w kilku nadmorskich miejscowościach prognozowane są przelotne opady deszczu.

Osoby, które zaplanowały wypoczynek w miejscowościach nadmorskich oraz mazurskich nie powinny narzekać. Początek weekendu zapowiada się słonecznie i ciepło.

Najcieplej w Kołobrzegu, ale z burzami

Nad morzem będzie wręcz idealna pogoda do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Najcieplej będzie w Międzyzdrojach i Kołobrzegu. Temperatura w tych miejscach wyniesie 26 st. C. Osoby, które zdecydowały się na wypoczynek w tych miastach powinny mieć pod ręką parasole. Synoptycy prognozują przelotne opady deszczu oraz burze.

Zagrzmieć morze również Dźwirzynie, Dziwnowie i Rewalu. Pokropi natomiast w Mielnie, Ustce oraz Dąbkach. W pozostałych częściach Pomorza będzie słonecznie i deszcz nie powinien zakłócić wypoczynku.

Słoneczne Mazury

Idealna aura będzie panować na Mazurach. Według najnowszych prognoz w całym regionie będzie słonecznie. Wypoczynku nie powinien zakłócić deszcz.

Najcieplej będzie w Olsztynie oraz Gołdapi, gdzie termometry wskażą 24 st. C. Temperatura mazurskich jezior będzie oscylować między 16 a 18 st. C.

Żeglarzom powieje lekki wiatr w żagle, który osiągnie prędkość od 7 do 10 km/h i będzie wiał z kierunku południowo-wschodniego.

Autor: adsz/rs / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości