Rowery, fit mamy i bieganie

Witaj w klubie, odcinek 6A
Witaj w klubie, odcinek 6A
Witaj w klubie, odcinek 6A

Biegacie, latacie, podnosicie ciężary, jednym słowem ćwiczycie, a my to pokazujemy. W magazynie "Witaj w klubie" inspirujecie innych swoją aktywnością fizyczną. Ilu Reporterów 24, tyle dyscyplin. Czekamy na wasze zdjęcia i filmy inspirowane sportem na Kontakcie 24.

TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?

SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW

W maju tryumfują jednoślady. Olek Wieczorkiewicz przesłał nam film ze zjazdu downhillowego w zawodach rozgrywanych w 15-17.05. w Pruszkowcach. Zajął tam 9. miejsce. Z kolei Dawid Wróblewski z tej samej miejscowości nagrał film z jazdy rowerem w ciemnościach. Jest moc!

Grupowy maraton, czemu nie. Relację z Accreo Ekidenu dostaliśmy od użytkownika @NaDystansie. To bieg w sztafetach, w których każdy z zawodników ma do pokonania określony dystnas. Ich wspólna trasa składa się na 42,195 km.

Bieg z psem, czemu nie? Trzeba tylko dostosować tempo i dystans do możliwości czworonoga. Przekonuje nas o tym @izka_251.

Znacie już naszą @SPORTSMAMĘ, Aleksandrę Rożnowską. Tym razem pokazuje nam swoje ćwiczenia z synkiem, kiedy jeszcze był mały i te aktualne z już dwuletnią pociechą. Na filmie doskonale widać jak wraz ze wzrostem malucha, rosła forma mamy.

Natomiast @Fitmom prezentuje nam zestaw ćwiczeń na wzmocnienie mięśnie obręczy barkowej i ramion z wykorzystaniem domowych kapci. Łatwe? Spróbujcie sami.

Na koniec mamy dla was @mensport22 z instruktarzem wykonywania pompek.

Witaj w klubie, odcinek 6B
Witaj w klubie, odcinek 6B

Autor: mar/rp / Źródło: TVN Meteo Active

Pozostałe wiadomości