Najnowsze

Przeplatana pogoda w wielu kurortach

Najnowsze

Prognoza pogody dla kurortów nadmorskich
TVN MeteoPrognoza pogody dla kurortów nadmorskich

Nad morskimi i górskimi kurortami zbiorą się chmury - na północy deszczowe, a na południu burzowe. Jedynie na Mazurach aura będzie pogodna. Termometry wskażą od 16 st. C do 25 st. C.

Turyści wypoczywający nad polskim morzem nie będą zadowoleni z pogody. Deszczowa aura prognozowana jest we wszystkich kurortach nad Bałykiem. Synoptycy przewidują od 18 st. C w Międzyzdrojach, Świnoujściu do 23 st. C w Krynicy Morskiej.

Pogodna Kraina Wielkich Jezior

Na Mazurach przewiduje się ładną aurę, jedynie w okolicach Olsztyna i Węgorzewa prognozuje się opady deszczu. Termometry wskażą od 23 st. C w Gołdapi i w Piszu do 25 st. C w Sztynorcie, Kętrzynie, Mrągowie.

Prognoza pogody dla kurortów mazurskich
Prognoza pogody dla kurortów mazurskichTVN Meteo

Burzowe Tatry, Sudety i Bieszczady

Turyści przebywający w górach mogą spodziewać się zróżnicowanej pogody. Burzowe chmury pojawią się nad Świerardowem-Zdrój, Szklarską Porębą, Karpaczem, Ustroniem, Wisłą, Istebną, Szczyrkiem, Żywcem, Suchą Beskidzką, Czorsztynem, Szczawnicą, Piwniczną-Zdrój, Zakopanem, Białką i Bukowiną Tatrzańską, Muszyną, Krynicą-Zdrój, Rabką-Zdrój, Tymbarkiem oraz Iwoniczem-Zdrój. Przelotne opady deszczu prognozowane są w Polanicy-Zdrój. W pozostałych ośrodkach wypoczynkowych prognozuję się pogodną aurę. Termometry wskażą od 16 st. C w Szklarskiej Porębie do 25 st. C w Iwoniczu-Zdrój.

Prognoza pogody dla kurortów górskich
Prognoza pogody dla kurortów górskichTVN Meteo

Autor: mab/rp / Źródło: TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości