Najnowsze

Przed nami perfekcyjna niedziela

Najnowsze

Prognoza pogody na noc i niedzielę 4 września
Prognoza pogody na noc i niedzielę 4 września

Żadnych burz, mgieł, czy deszczy. Cała niedziela będzie pogodna i słoneczna. Pogoda nie będzie utrudniać jazdy na drogach, a biomet w całym kraju będzie korzystny. 4 września będzie dniem idealnym na spacer.

W niedzielę będzie bardzo słonecznie. Zawdzięczamy to wyżowi, który nasunął się nad nasz kraj. Od rana do wieczora czeka nas piękna pogoda we wszystkich regionach. Temperatura wyniesie między 26 a 28 st. C. Najcieplej będzie we Wrocławiu, 28 st. C. W Warszawie 23 st. C, natomiast na Suwalszczyźnie chłodniej, bo 21 st. C. Wiatr będzie wiać słabo lub wcale.

Pogoda nie będzie przeszkadzać

Warunki drogowe w niedzielę będą dobre w całym kraju. Będzie pogodnie i bez opadów. Synoptycy nie zapowiadają żadnych zjawisk atmosferycznych, które mogłyby utrudniać jazdę samochodem.

Warunki drogowe w niedzielę 4 września
Warunki drogowe w niedzielę 4 września

Komfortowo i korzystnie

W ostatni dzień tygodnia ciśnienie będzie powoli spadać. Wilgotność powietrza wyniesie od 40 proc. na wschodzie Polski do 50 proc. na zachodzie. W całym kraju odczujemy komfort termiczny z wyjątkiem jego zachodnich części, gdzie będzie nam ciepło. Biomet będzie korzystny dla wszystkich przebywających w Polsce, jest to oczywiście zasługa wyżu.

Biomet na 4 września
Biomet na 4 września

Autor: xyz/ms / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości