Najnowsze

Przed nami ostatni wakacyjny weekend. Co nas czeka w pogodzie?

Najnowsze

Prognoza pogody na weekend
TVN MeteoPrognoza pogody na weekend

- Ostanie dni wakacji będą słoneczne i pogodne - zapowiadała prezenterka TVN Meteo Agnieszka Cegielska. Prócz letnich dni, czekają nas również letnie noce. Najcieplejsze mają być te w weekend. W niektórych regionach kraju odnotujemy w nocy nawet 15 st. C. Kiedy nastanie wrzesień "wszystko zdarzyć się może", zapowiada Cegielska.

Jak informuje prezenterka TVN Meteo czekają nas ciepłe noce i gorące dni. Są to wyjątkowo optymistyczne prognozy na ostatni weekend sierpnia.

W piątek nawet 26 st. C

W piątek na krańcach Polski zachodniej może zagrzmieć. Natomiast w centrum i na wschodzie Polski będzie pogodnie i słonecznie. Odnotujemy maksymalnie 26 stopni na plusie. Taka temperatura czeka m.in. mieszkańców Dolnego Śląska.

W nocy z piątku na sobotę na termometrach zobaczymy od 6 do 15 st. C.

Sobota pogodna na Mazurach

W sobotę piękna pogoda będzie towarzyszyć wypoczywającym na Mazurach. Tam synoptycy przewidują pogodną aurę. Wyładowania atmosferyczne pojawią się natomiast na zachodzie, w centrum i na południu kraju. Zagrzmi również na Pomorzu. Jednak synoptycy przewidują, że opady będą przelotne, a miejscami powinno wyjrzeć słońce. Synoptycy prognozują nawet 25 st. C w Bieszczadach.

W nocy z soboty na niedzielę termometry pokażą od 10 do 15 st. C.

Burzowa niedziela

W niedziele niemal w całym kraju zagrzmi i popada. Jednak synoptycy nie wykluczają również słońca. Będzie równie ciepło. Na termometrach zobaczymy 25 st. C.

Autor: PW/mk / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości